گام های رسیدن به اکسپلور اینستاگرام (بخش سوم)

اگر در بخش های قبل همراه ما بوده باشید، 4 روش رسیدن به صفحه فید اینستاگرام را با هم بررسی کردیم. امروز قصد داریم تا به صورت گام به گام مواردی را که برای بالا بردن بازدید مخاطبان صفحه اینستاگرام نیاز دارید را با هم بررسی کنیم. این تکنیک هایی که در زیر به معرفی آن ها می‌پردازیم اصولی ترین روش ها برای بالا بردن جایگاه صفحه اینستاگرام شماست.

با توجه به علایق مخاطبان محتوا تولید کنید

برای گذشتن از بخش فید و رسیدن به صفحه اکسپلور اینستاگرام نیاز دارید تا پست های شما نظر بسیاری از مخاطبان را جلب کند. هنگامی که به بخش اکسپلور رسیدید باید جذابیت پست های شما به حدی باشد که مخاطبان آن را بین هم دست به دست کنند. این روش بسیار موثر و کارآمد خواهد بود.

نیاز به تعامل کاربر در محتوا

شما به عنوان مدیر یک صفحه اینستاگرام نیاز دارید محتوایی داشته باشید تا کاربران را وادار به تعامل کند. به عبارت دیگر هر چه کاربران و مخاطبان صفحه شما فعالیت بیشتری روی پست های شما داشته باشند، میزان رشد و سرعت رسیدن به اکسپلور اینستاگرام بیشتر خواهد شد.

برای این که تعامل کاربران را به سمت صفحه خود بکشانید می‌توانید از امکانات خود اینستاگرام استفاده کنید. در مقاله ای جداگانه راجع به امکانات اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.

فعالیت خود را در اینستاگرام بیشتر کنید

فعالیت خود شما نیز فاکتور مهمی از تعامل به شمار میرود. برای الگوریتم اینستاگرام مهم است که شما چه مقدار زمان برای صفحه ی خود اختصاص می‌دهید. پس باید به همان میزانی که کاربران شما با شما تعامل دارند با آنها تعامل داشته باشید. برای افرادی که دنبال می‌کنید نظر بگذارید، و افراد دیگر را زیر پست های پر بازدید آن ها منشن کنید.

هیچ پست یا استوری را در ابتدای انتشار ویرایش و حذف نکنید

الگوریتم اینستاگرام برای نشان دادن پست شما در اکسپلور رفتار ساعات اولیه را زیر نظر دارد. به عیارت دیگر اگر پستی که می‌گذارید را در ابتدای انتشار ویرایش یا حذف کنید، یک نمره منفی برای صفحه خود ثبت کرده اید. پس حتما در هنگام انتشار پست به درست بودن همه چیز مثل کپشن و هشتگ ها دقت داشته باشید.

هشتگ ها را اصولی انتخاب کنید

توصیه جدی ما برای استفاده از هشتگ ها برقراری ارتباط بین پست های مرتبط است. الگوریتم اینستاگرام در به‌روزرسانی جدید خود روی تعداد هشتگ ها و کیفیت آن ها تمرکز زیادی دارد. پیشنهاد ما برای هر پست 5 الی 9 هشتگ مرتبط و پربازدید است. هرچند که اجازه ی استفاده از 30 هشتگ را در هر پست دارید.

یکی از مواردی که اینستاگرام به آن توجه میکند تکراری و ثابت بودن هشتگ ها است. این امر می‌تواند صفحه شما را به عنوان اسپم شناسایی کرده و آن را غیر فعال نماید. در آپدیت جدید اینستاگرام امکان دنبال کردن هشتگ ها نیز فراهم شده، شما می‌توانید موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنید و تمام پست ایی که از این هشتگ استفاده کرده اند را در صفحه فید خود مشاهده نمایید.

مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم از اصولی ترین بخش های رسیدن به صفحه اکسپلور اینستاگرام بود. در قسمت بعد (پایانی) ادامه ی این موارد و جمع بندی کلی روی موارد گفته شده را منتشر می‌کنیم. با ما همراه باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *