گام های رسیدن به اکسپلور اینستاگرام (بخش اول)

اگر با این دید که هدف از فعالیت شما در اینستاگرام جذب مخاطب برای صفحه تجاری است شروع کنیم، متوجه این خواهیم شد که دیده شدن پست های شما توسط کاربران امری بسیار مهم و ضروری است. حال می‌خواهیم روش های اصلی ورود پست های شما به قسمت اکسپلور اینستاگرام را بررسی کنیم. 9 روش اصلی که باعث می‌شود به قسمت جست و جو وارد شوید و بازدید مخاطبانتان چندین برابر شود. به همین منظور باید بدانیم الگوریتم های اینستاگرام به چه روشی ما را به این صفحه می‌رسانند.

الگوریتم اینستاگرام چگونه رفتار میکند؟

اگر این متن را مطالعه می‌کنید احتمالا جز افرادی هستید که فعالیت در اینستاگرام عضوی از زندگی شماست. اگر در روز وقت زیادی را صرف اینستاگرام خود می‌کنید باید بدانید که صفحه فید (FEED POST) بخشی است که شما پست های فالوور های خود را در آن می‌بینید. برای رسیدن به صفحه اکسپلور اینستاگرام باید ابتدا هدف خود را بالا بودن در بخش فید مخاطبان خود قرار دهید. این امر پیش نیازی برای ورود شما به بخش جست و جو و اکسپلور اینستاگرام است.

طبق آخرین تغییرات الگوریتم اینستاگرام دیگر زمان پست شما تعیین کننده در نمایش آن به مخاطبان نیست، امکان دارد شما پستی را 10 ساعت پیش منتشر کرده باشید ولی کاربرانی که به طور مستمر دنبال کننده ی محتوای شما هستند بالا تر از بقیه پست ها پست شما را مشاهده کنند.

روش رسیدن به صفحه فید اینستاگرام

تا این جا متوجه شدیم که رفتار ها و نوع برخورد مخاطبان با پست های شما تعیین کننده ی ارزش آن، و همین طور جایگاه آن در میان پست های دیگر صفحه فید است. بر اساس الگوریتم جدید اینستاگرام پست ها ابتدا به 10 درصد از فالوور های شما نشان داده می‌شود و سپس با در نظر گرفتن رفتار این 10 درصد جایگاه و ارزش پست مشخص خواهد شد. در غیر این صورت پست شما در جایگاه پایینی قرار می‌گیرد و بازدید کمتری خواهد داشت. در بخش بعدی این مقاله به 4 روش اصلی برای بهبود جایگاه پست شما در صفحه فید می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *